Season:
Gender:
Age Class:
Number of Races:
Place Athlete Age
Class
Birth
Year
Total
Points
Best
Race
Club Hometown
1 Sudie Hall U14 2003 345 90 Loppet TRAIL KIDS Wirth Minneapolis, MN
2 Mia Case U14 2003 330 90 Lakeland Nordic Ski Club Minocqua, WI
3 Liv Myers U14 2003 283 75
4 Lauren Mccollor U14 2003 260 63 Wayzata Nordic Ski Club Plymouth, MN
5 Lauren Munger U14 2004 216 48 Loppet Nordic Racing Minneapolis, MN
6 Spirit Hess U14 2003 209 54 Bay Nordic Green Bay, WI
7 Ella Hoch Robinson U14 2003 182 39 Skiwerx Minneapolis Minneapolis, MN
8 Molly Moening U14 2004 174 50 Minneapolis Ski Club Saint Paul, MN
9 Kora Johnson U14 2003 173 45 Copper Country Ski Tigers Houghton, MI
10 Grete Engels U14 2003 160 36 Loppet Nordic Racing Lakeville, MN
11 Erika Peterson U14 2003 146 33 Skiwerx Minneapolis Minneapolis, MN
12 Addie Fabel U14 2004 129 30 Endurance United TRAIL KIDS Saint Paul, MN
13 Sylvia Meza U14 2004 129 30 Lakeland Nordic Ski Team Lac du Flambeau, WI
14 Anna Snudden U14 2003 117 30 Bay Nordic Green Bay, WI
15 Rubyann Mitchell U14 2004 115 28 Endurance United TRAIL KIDS hudson, WI
16 Mary Popkey U14 2004 110 24 Bay Nordic Green Bay, WI
17 Erin Ross U14 2003 106 30 Iola Winter Sports Club Stevens Point , WI
18 Ava Wilson U14 2004 78 20 NordicWerks SkiKlubb
19 Noa Winikoff U14 2003 70 18 Skiwerx TCGIS Minneapolis, MN
20 Olivia Teske U14 2004 54 24 Skiwerx Snow Dragons Minneapolis, MN
21 Ava Fischer-Ross U14 2004 53 22 Skiwerx TCGIS St. Paul, MN
22 Ella Boelter U14 2003 52 20 Sartell Sartell, MN
23 Jordan Parent U14 2004 44 16
24 Evelyn Anderson U14 2004 37 16 Skiwerx Snow Dragons Minneapolis, MN
25 Maria Velat U14 2004 30 30 Copper Country Ski Tigers Chassell, MI
26 Sophia Jacobson U14 2004 28 26 Loppet TRAIL KIDS Hyland Shakopee, MN
27 Annabelle Stang U14 2004 24 18 NordicWerks SkiKlubb
28 Sanna Walker U14 2004 20 14 Skiwerx Snow Dragons Golden Valley, MN
29 Angie Grunert U14 2004 16 16 Copper Country Ski Tigers Houghton, MI
30 Willa Cantlon U14 2004 14 14 Loppet TRAIL KIDS Wirth Minneapolis, MN
31 Freya Hauer U14 2003 10 10 Skiwerx TCGIS Minneapolis, MN
32 Lauren Theyerl U14 2003 6 6 Chippewa Valley Nordic Ski Team Altoona, WI
33 Elsa Murray U14 2004 4 2 Chippewa Valley Nordic Ski Team Eau Claire, WI
34 Aubrie Ecker U14 2003 4 2 Chippewa Valley Nordic Ski Team Eau Claire, WI
35 Ruby Song U14 2003 Loppet TRAIL KIDS Wirth Minneapolis, MN
36 Zoey Lovold U14 2004 Loppet TRAIL KIDS Hyland Shakopee, MN
37 Jaden Serafin U14 2004 Copper Country Ski Tigers Houghton , MI
38 Maren Johnson U14 2003 Loppet TRAIL KIDS Wirth ST. PAUL, MN
39 Zoe Campion U14 2003 Endurance United TRAIL KIDS Saint Paul, MN
40 Hanna Bjerkness U14 2004 Endurance United TRAIL KIDS Minneapolis, MN
41 Iris Steiner-Manning U14 2004 Endurance United TRAIL KIDS St. Paul, MN
42 Emily Oswald U14 2003 Wayzata High School Nordic Team Plymouth, MN
43 Tula Pappathopoulos U14 2004 MadNorSki East Sun Praririe, WI
44 Eleanor Bennett U14 2004 Wausau Night Gliders Wausau, WI
45 Grace Nemeth U14 2003 Fitchburg, WI
46 Chloe Koch U14 2004 Endurance United TRAIL KIDS Saint Paul, MN
47 Maddie Simon U14 2003 Endurance United TRAIL KIDS Saint Paul, MN
48 Adeline Hinkie U14 2004 Loppet TRAIL KIDS Hyland Minneapolis, MN